Wyjątkowe pluszaki z imieniem na prezent na różne okazje

Zbliżają się urodziny Twojego malucha? Jesteś rodzicem chrzestnym i nie wiesz, co dać swojemu chrześniakowi na roczek? Wybierz nasze pluszaki z imieniem!

Tworzymy spersonalizowane pluszaki z imieniem oraz innymi informacjami, które rewelacyjnie sprawdzą się wręczone na prezent. Miś może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz – do wyboru masz kilka wersji kolorystycznych, mnóstwo wzorów dopasowanych do konkretnej okazji, a także możliwość wyszycia spersonalizowanych informacji w formie metryczki.

miś personalizowany na urodziny

Misie pluszowe z imieniem – doskonałe na prezent dla każdego

Dzięki rozbudowanemu konfiguratorowi stworzysz dokładnie taką maskotkę, jaka w 100% odda charakter obdarowanej osoby niezależnie od płci. Miś z imieniem to idealna opcja zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca, choć pluszak może być wręczony na prezent nawet dorosłym – zajmujemy się wykonywaniem misiów z napisem na zamówienie na takie okazje jak ślub czy walentynki.

Miś pluszowy na zamówienie. Podaruj dziecku spersonalizowany prezent

Czasami do głowy nie przychodzi nic poza standardowymi opcjami – ubrankami czy też pieniędzmi. Jednak dlaczego by nie pójść o krok dalej i nie wręczyć czegoś, co będzie stanowić doskonałą pamiątkę na długo po konkretnym wydarzeniu? Taka opcja jest świetna zwłaszcza dla dzieci, które naturalnie nie pamiętają pierwszych chwil swojego życia. Ale wystarczy utrwalić ich metryczkę czy też okazję za pomocą pluszaka! Miś z własnym napisem będzie towarzyszył maluchowi już od pierwszego dnia, trwając przy nim aż do okresu dorosłości. Uważamy, że nie ma lepszego prezentu niż ten zrobiony na zamówienie. Miś z dedykacją, który zostanie dla Ciebie stworzony, doskonale odnajdzie się w wielu rolach. Jakich?

Miś pluszowy na prezent. Z jakich okazji go wręczyć?

Każdy nasz pluszak z napisem – wyszytym imieniem lub innymi informacjami – może służyć jako dodatek bądź osobny, główny prezent. Wszystko to za sprawą maksymalnej uniwersalności połączonej ze spersonalizowanym akcentem, podkreślającym każdą uroczystość. Jakie opcje masz do wyboru?

  • Miś na narodziny dziecka – doskonała opcja, aby upamiętnić pojawienie się malucha na świecie. W tym wypadku polecamy misia z imieniem i datą urodzenia, dokładną godziną, wagą, a także miarą. Tego typu metryczka pozwoli dziecku poznać dokładne informacje o sobie z pierwszego dnia. Prawda, że to magiczna opcja na prezent?
  • Miś na chrzest – wręczony miś (np. z imieniem) na chrzest będzie wyjątkową pamiątką wskazującą na tę ważną chwilę w życiu malucha. Dlaczego wyjątkową? Ponieważ przeniesie go do dnia, którego tak naprawdę nie może pamiętać, a jednak miś na chrzciny będzie stanowił jego realne potwierdzenie. Jako że będzie to personalizowany pluszak dla niemowlaka z imieniem, może być świetnym prezentem na chrzest dla dziewczynki lub dla chłopca.
  • Miś na roczek – idealny, urodzinowy pluszak z okazji pierwszych urodzinek. Może zawierać uroczy napis „Mam już roczek” wraz z datą urodzenia i imieniem solenizanta. To rewelacyjny podarunek dla chłopca oraz dla dziewczynki, stanowiący upamiętnienie pierwszych, najważniejszych urodzin dziecka.
  • Miś urodzinowy – bo kto powiedział, że tylko roczek należy celebrować z hukiem? Wręcz misia urodzinowego z okazji ukończenia kolejnych lat, w tym nawet tych 18! Bo przecież każdy z nas jest dzieckiem w swoje urodziny. Przywróć zatem dziecięcą radość, dając misia z dedykacją solenizantowi.

Nie czekaj – odkryj nasze misie urodzinowe, na roczek, chrzciny czy nawet te dedykowane dorosłym. Niech pluszak będzie doskonałym upamiętnieniem każdej chwili i prezentem, którego nie zapomni się przez wiele lat!