O Lulu Kid

O nas

Jesteśmy polskim producentem pluszaków które personalizujemy za pomocą najtrwalszej metody zdobienia jaką jest haft komputerowy.
Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia produktu oryginalnego i wyjątkowego, który z jednej strony będzie uniwersalny a z drugiej niepowtarzalny.

I tak narodził się pomysł na wyprodukowanie pluszowego misia, który jest chyba najpopularniejszą zabawką na świecie. To kolega, przyjaciel, powiernik sekretów i tajemnic dzieci. Faktem jest też to, że nie mogą mu się oprzeć nawet dorośli.

Od pomysłu do realizacji czekała nas jeszcze długa droga. Na podstawie szkiców powstał projekt a następnie wykrój, który przechodził wiele modyfikacji aż ostatecznie miś zyskał dzisiejszy wygląd, wielkość oraz kształt. Zważywszy na wymogi jakie stawia się producentom zabawek co do ich bezpieczeństwa należało skrupulatnie i dokładnie dobrać materiały z których miały być szyte pluszaki.

Wszystkie „składowe” misia czyli futerko, wypełnienie, oczka a nawet nici do haftu posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu miś przeszedł pozytywnie badanie bezpieczeństwa na zgodność z normami w certyfikowanym laboratorium i trafił do produkcji.

Od tego czasu nasze personalizowane misie cieszą oko nie tylko dzieci, ale i rodziców, a dla wielu naszych klientów stały się najbardziej trafionym prezentem z okazji narodzin, urodzin czy Chrztu Świętego.