LuluKid – najlepszy producent maskotek

O nas

Jesteśmy polskim producentem pluszaków, które personalizujemy za pomocą najtrwalszej metody zdobienia, jaką jest haft komputerowy. Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia produktu oryginalnego i wyjątkowego. Chcieliśmy, by z jednej strony był on uniwersalny, a z drugiej niepowtarzalny.

I tak narodził się pomysł na wyprodukowanie pluszowego misia, który jest chyba najpopularniejszą zabawką na świecie. To kolega, przyjaciel, powiernik sekretów oraz tajemnic dzieci. Faktem jest, że nie mogą mu się oprzeć nawet dorośli. Poznaj naszą historię!

Produkcja maskotek – historia od kuchni

Od pomysłu do realizacji czekała nas jeszcze długa droga. Na podstawie szkiców powstał projekt, a następnie wykrój, który przechodził wiele modyfikacji, aż ostatecznie miś zyskał dzisiejszy wygląd, wielkość oraz kształt. Zważywszy na wymogi, jakie stawia się polskim producentom zabawek – co do bezpieczeństwa wyrobów dla dzieci – należało skrupulatnie i dokładnie dobrać materiały, z których miały być szyte pluszaki. Nie pominęliśmy ani jednego aspektu, dlatego dzisiaj możemy pochwalić się tak ogromnym sukcesem i z dumą nazywać polskim producentem maskotek z certyfikatem. 

Polskie misie pluszowe szyte z najlepszych materiałów

Wszystkie „składowe” misia, czyli futerko, wypełnienie, oczka, a nawet nici do haftu, posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu wszystkie zabawki przeszły pozytywnie badanie bezpieczeństwa na zgodność z normami w certyfikowanym laboratorium i trafiły do produkcji.

Od tego czasu nasze misie cieszą oko nie tylko dzieci, ale i rodziców, a dla wielu naszych klientów stały się najbardziej trafionym prezentem z okazji narodzin, urodzin czy przyjęcia chrztu świętego.

Polscy producenci zabawek dla dzieci. Dlaczego to najlepszy wybór?

Znasz już naszą historię, ale czy wiesz, dlaczego powinieneś sięgać po produkty tworzone przez producentów zabawek szytych w Polsce? Ponieważ tylko wtedy masz pewność, że wykorzystywane materiały i surowce są w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka. Każdy miś pluszowy wychodzący spod naszych rąk jest przykładem wysokiej jakości, trwałości oraz przede wszystkim rzetelności – bo przestrzegamy wszystkich zasad obowiązujących podczas produkcji pluszaków. Robimy je na zamówienie, a to dodatkowy powód do dumy, ponieważ możemy spełniać Twoje oczekiwania co do najmniejszego detalu.

Przekonaj się o jakości naszych zabawek pluszowych. Producent LuluKid to najlepsze, na co możesz postawić!